stena

 

Laczpol LOGO

aktualności

Igrzyska Studentów Lat Pierwszych - Reprezentacje na Finał! | 16.11.17

Igrzyska Studentów Lat Pierwszych

Finał – Lublin 24.11.2017

 

Wyjazd ekipy z naszego województwa nastąpi w dniu 24.11.2017 o godzinie 10:00 z parkingu przy hali AWFiS Gdańsk

Uczestnicy muszą posiadać ważne:

- legitymacje studenckie

- legitymacje AZS

 

W imprezie udział weźmie reprezentacja województwa Pomorskiego

Gry – zespoły, które potwierdziły start:

- siatkówka kobiet: Politechnika Gdańska

- siatkówka mężczyzn: Politechnika Gdańska

- futsal mężczyzn: Akademia Morska

- koszykówka mężczyzn: Politechnika Gdańska

Gry – brak reprezentacji:

- koszykówka kobiet: brak drużyny (oczekujemy na propozycje uczelni)

Dyscypliny indywidualne:

- tenis stołowy kobiet:            Kamila Nowsadko                   UG

                                            Aleksandra Litwin                   PG

                                            Zofia Falkowska                      UG

                                            Anna Grabowska                    PG

- tenis stołowy mężczyzn:      Sławomir Dosz                        PG

                                           Krystian Grzelak                     WSB

                                           Michał Byczkowski                 PG

                                           Kacper Czapski                      UG

- biegi przełajowe kobiet:       Klaudia Starkowska                AMW

                                           Marta Tabor                           AMW

                                           Martyna Latecka                    AMW

- biegi przełajowe mężczyzn: Szymon Apollo                        UG

                                          Łukasz Poliszak                       AMW

                                          Artur Antczak                         UG

                                           Piotr Duda                              AMW

                                           Krystian Bera                          AMW

- pływanie kobiet:                  Agata Biernacka                     GUM

                                            Monika Gołaszewska             PG

- pływanie mężczyzn              Mikołaj Janczak                      AMW

                                           Marcin Kazimierczak              AMW

                                           Mateusz Małecki                    PG

                                           Paweł Fronczak                      PG

                                           Mikołaj Krutel                         PG

 - ergometr wioślarski - oczekujemy zgłoszeń do startu kobiet i mężczyzn

Zgłoszenia:

Sekretarz AZS Jan Sawicki 512 519 218

Kierownik ekipy Kamil Kopiniak 607 374 916

 

 

UWAGA mamy 6-8 wolnych miejsc – prosimy o zgłaszanie się chętnych do startu.