stena

 

Laczpol LOGO

aktualności

Igrzyska Studentów Lat Pierwszych 2017 Komunikat Końcowy | 28.11.17

 Igrzyska Studentów Lat Pierwszych województwo pomorskie

Komunikat końcowy

 

Termin: 21.10 – 15.11.2017 r.

Miejsce: obiekty uczelni Trójmiejskich

Łącznie przeprowadzono 43 imprezy z udziałem 629 zawodników 

 

 

Wyniki techniczne

 

 Tenis

Korty AZS Gdańsk 21-22.10.2017 z udziałem 11 zawodników

- rozegrano 11 gier – zwycięzca Stanisław Jancelewicz ASP

- drużynowo

Miejsce

Uczelnia

Punkty

Punkty do klasyfikacji

1.

PG

6 pkt

4

2.

ASP

5 pkt

2

3.

UG

4 pkt

1

Siatkówka Kobiet

Hala AMW 12.11.2017

- rozegrano 3 spotkania z udziałem 60 zawodników

Miejsca

Uczelnia

PG

AWFiS

UG

Zwycięstwa

Punkty

1.

PG

 

2:1

2:1

4:0

4

2.

AWFiS

1:2

 

2:0

2:2

2

3.

UG

1:2

0:2

 

0:2

1

Siatkówka mężczyzn

Hala AMW 12.11.2017

- rozegrano 10 spotkań z udziałem 200 zawodników

Miejsce

Uczelnia

UG

PG

A. Mor

AWFiS

AMW

Zwycięstwa

Punkty

1.

UG

 

2:1

2:0

2:0

2:0

4

6

2.

PG

1:2

 

2:1

2:0

2:0

3

4

3.

A. Mor

0:2

1:2

 

2:0

2:0

2

3

4.

AWFiS

0:2

0:2

0:2

 

2:0

1

2

5.

AMW

0:2

0:2

0:2

0:2

 

0

1

Koszykówka mężczyzn

Hala A. Morska 12.11.2017

- rozegrano 6 spotkań z udziałem 120 zawodników

Miejsce

Uczelnia

PG

A. Mor

UG

AMW

Zwycięstwa

Punkty do klasyfikacji

1.

PG

 

43:37

46:22

45:17

3

5

2.

A. Mor

37:43

   

77:22

2

3

3.

UG

22:46

50:55

 

33:28

1

2

4.

AMW

17:45

22:77

28:33

 

0

1

 

Futsal mężczyzn

Obiekt CSA PG 12.11.2017

- rozegrano 7 spotkań z udziałem 140 zawodników

Grupa A

Uczelnia

A. Mor

PG II

GUM

Punkty

Miejsce

A. Morska

 

2:1

3:2

6:0

I

PG II

1:2

 

3:2

3:3

II

GUM

2:3

2:3

 

0:6

III

Grupa B

Uczelnia

PG I

AMW

UG

Punkty

Miejsce

PG I

 

3:1

2:1

6:0

I

AMW

1:3

 

2:0

3:3

II

UG

1:2

0:2

 

0:6

III

Finał:   PG I : A. Mor 4:1

Klasyfikacja uczelni:

  1. 1.Politechnika Gdańska              5 punktów
  2. 2.Akademia Morska                   3 punkty
  3. 3.Akademia Marynarki Wojennej 2 punkty

4-5. Uniwersytet Gdański                     1 punkt
 Gdański Uniwersytet Medyczny       1 punkt

Biegi przełajowe kobiet

Teren AMW 12.11.2017

Startowało 6 zawodniczek

Zwyciężyła:     Martyna Pietruszewska AMW

Drużynowo:    1 m AMW – 3 pkt

                     2 m PG – 1 pkt

 

 

 

Biegi przełajowe mężczyzn

Teren AMW 12.11.2017

Startowało 6 zawodników

Zwyciężył:       Szymon Apollo UG

Drużynowo:     1 m UG – 9 pkt

                      2 m AMW – 7 pkt

Tenis stołowy kobiet

Hala MRKS 15.11.2017

Start 4 zawodniczek

Zwyciężyła:     Kamila Nowosadko UG

Drużynowo:    1m UG – 5 pkt

                     2m PG – 2 pkt

Tenis stołowy mężczyzn

Hala MRKS 15.11.2017

Start 3 zawodników

Zwyciężył:       Sławomir Dosz PG

Drużynowo:    1m PG – 9 pkt

                     2m WSB – 2 pkt

Pływanie kobiet

Pływalnia CSA PG 14.11.2017

Startowało 45 kobiet

Zwycięzcy konkurencji:

50 m st. dowolnym                 Weronika Prentua AMW

50 m st. klasycznym               Weronika Prentua AMW

50 m st. grzbietowym            Monika Gołaszewska PG

50 m st. motylkowym            Agata Biernacka GUM

4x50 m st. dowolnym             Akademia Marynarki Wojennej

Drużynowo:

Miejsce

Uczelnia

Suma punktów

Punkty do klasyfikacji ogólnej

1.

PG

143

6

2.

AMW

141

4

3.

UG

69

3

4.

A. Morska

64

2

5.

GUM

30

1

Pływanie mężczyzn

Pływalnia CSA PG 14.11.2017

Startowało 34 mężczyzn

Zwycięzcy konkurencji:

50 m st. dowolnym                 Paweł Fraczek PG

50 m st. klasycznym               Paweł Fraczek PG

50 m st. grzbietowym            Dawid Paluszkiewicz PG

50 m st. motylkowym            Dawid Paluszkiewicz PG

4x50 m st. dowolnym             Politechnika Gdańska

Drużynowo:

Miejsce

Uczelnia

Suma punktów

Punkty do klasyfikacji ogólnej

1.

PG

160

6

2.

A. Morska

104

4

3.

AMW

73

3

4.

GUM

31

2

5.

UG

10

1