AZS Gdańsk

Rozgrywki ogólnopolskie zawieszone

Uwaga! W związku z narastającą falą pandemii koronawirusa, w trosce o zdrowie członków AZS i osób zaangażowanych w działalność naszego stowarzyszenia, zawieszamy organizację imprez i zawodów sportowych w tym, rozgrywek lig międzyuczelnianych, Akademickich Mistrzostw Polski, Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS i innych do 9 kwietnia 2021 r.

W oficjalnym komunikacie wydanym przez Prezydium Zarządu Głównego AZS czytamy:

Koleżanki i Koledzy, Szanowni Państwo
W imieniu Prezydium Zarządu Głównego Akademickiego Związku Sportowego informujemy,
że w związku z narastającą falą pandemii koronawirusa oraz w trosce o zdrowie członków AZS i osób zaangażowanych w działalność naszego stowarzyszenia, zawieszamy organizację imprez i zawodów sportowych w tym, rozgrywek lig międzyuczelnianych, Akademickich Mistrzostw Polski, Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS i innych do 9 kwietnia 2021 r.
Zwracamy również uwagę na rzetelne stosowanie się do wszelkich obostrzeń i nakazów związanych z bezpieczeństwem obowiązujących w przestrzeni publicznej, uczelnianej, klubowej, pamiętając o zasadzie: maseczki, dystans, dezynfekcja.Informacje dotyczące dalszych działań będą publikowane na naszych stronach internetowych: azs.pl, pasja.azs.pl i ampy.pl

Komunikat w wersji pdf –  komunikat Prezydium ZG AZS zawieszenie