AZS Gdańsk

Raport ligowy (12-13.02.2022)

W miniony weekend z naszych ligowców tylko szczypiorniści AZS Fahrenheit Gdańsk odnieśli zwycięstwo pokonując lidera rozgrywek II ligi – Sambor Latocha Agropom Tczew. Do przerwy to gospodarze prowadzili jedną bramką, w drugiej połowie skuteczniejsi byli zawodnicy AZS FarU Gdańsk wygrywając ostatecznie 34:28 ! Osłabiona drużyna siatkarek AZS Uniwersytet Gdański uległa w derbach AZS w Lublinie miejscowemu UMSC. Do ostatnich minut, a nawet sekund o korzystny rezultat w Statscore Ekstraklasie walczyli zawodnicy AZS UG. Do przerwy drużyna Red Devils Chojnice prowadziła już 5:2. Po przerwie zawodnicy Wojciecha Pawickiego rzucili się do odrabiania start, ostatecznie to jednak gospodarze zgarnęli pełną pulę wygrywając 7:6! Poniżej komplet wyników ligowców AZS.

STATSCORE FUTSAL EKSTRAKLASA
Red Devils Chojnice – AZS Uniwersytet Gdański 7:6 (5:2)  bramki dla UG: Sidor 3, Domżalski, Wesserling, Urtnowski
II LIGA PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET
AZS UMCS Lublin – Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański 3:0 (25:15, 25:19, 25:23)
II LIGA PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN
Sambor Latocha Agropom Tczew – AZS Fahrenheit Gdańsk 28:34 (17:16)
Bramki dla AZS-u zdobyli: Paweł Pitucha 12, Dawid Dereszkiewicz  10,  Młodziejewski  5, Szczeblewski 3, Pierzchała 1, Stelnicki 1, Styk 1, Szwęch 1