AZS Gdańsk

Rowerowy Potop AZS

Rowerowy Potop AZS to już flagowa impreza AZS Gdańsk. W tym roku w nowej odsłonie – są dodatkowe terminy, a także opcja połączenia wyjazdu do Szwecji z pobytem w Łebie (Ośrodek Oaza). Szczegóły dotyczące tegorocznej edycji poniżej, po więcej informacji zapraszamy również na stronę – https://rowerowypotop.pl/

Bezpiecznie, rowerowo i razem! Rowerowy Potop AZS to wyjątkowa impreza dla wszystkich rowerzystów, bez względu na poziom zaawansowania. Czy wybierzesz 30 czy 120 km czeka Cię dużo zwiedzania i dużo radości ze wspólnej wyprawy, bo jedziemy razem – ale każdy w swoim tempie!
Tęsknisz za wyjazdami? Chcesz się wybrać na bezpieczną wyprawę a rower to Twój żywioł? Dołącz do nas i poznaj nowe możliwości! Rowerowy Potop AZS to wyjątkowa impreza dla wszystkich: dorosłych i dzieci, pasjonatów i początkujących. Kolejna edycja już niedługo, więc rób rezerwację i zabierz się z nami statkiem do Szwecji, gdzie razem pokonamy kilometry pięknych dróg – od spokojnej przejażdżki ze zwiedzaniem zabytków miasta, po wymagające leśne ścieżki i podjazdy. Masz do wyboru aż sześć tras rowerowych! Sam decydujesz – możesz trzymać się naszych pilotów, ale trasy oznaczone są strzałkami, więc bez problemu trafisz też sam do celu.
Jeżeli znasz już Rowerowy Potop AZS, ucieszy Cię, że niedawno ulepszyliśmy wszystkie trasy. Do każdej z nich dokładamy dodatkowe opcje – możesz wrócić inną drogą albo odbić z głównej ścieżki, żeby zobaczyć coś nowego. Częściowo zmieniamy też przebieg trasy zielonej – jej ostatnia część, na wyspach, będzie całkiem nowa. Nowe pomysły zaznaczamy na mapach przerywanymi liniami. Sprawdź szczegóły!
Przed Tobą dwie noce na statku Stena Line i cały dzień na trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Podczas rejsu możesz bawić się na dyskotece i wypocząć w wygodnej kabinie. Rano czeka na Ciebie śniadanie – obfity szwedzki stół, co da Ci energię na połykanie kilometrów. Wieczorem znów się spotkamy, podsumujemy wyjazd i zobaczymy zdjęcia naszego fotografa z wyprawy.
Pamiętaj, że wracamy do Polski innym statkiem. Bagaże przechowamy w porcie w Karlskronie w specjalnie podstawionych autokarach, ale warto pomyśleć o oszczędnym spakowaniu się. Musisz za każdym razem wjechać albo wprowadzić swój rower na prom i zjechać z bagażem.
Dołącz do nas i podziel się rowerową pasją ze światem!

NOWOŚĆ w terminach 21-23.05, 04-06.06 oraz 03-05.09 !

Przedłuż swój wyjazd o dodatkowy pobyt w Łebie!
Wybierz jako dodatek weekend w Łebie i przedłuż swój wyjazd na Rowerowy Potop AZS.

W pakiecie:
Piątek – od 15.00 – zakwaterowanie w ośrodku wczasowym Oaza Łeba – www.oazaleba.pl
Sobota – 10.00 – wspólna wycieczka dookoła jeziora Sarbsko, ze wspólnym integracyjnym ogniskiem nad jeziorem i pieczeniem kiełbasek. Po powrocie do Łeby czas wolny.
Niedziela – 9.00 – wpólna wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego i podziwianie słynnych Ruchomych wydm. Wymeldowanie do godz. 13, przejazd do Gdyni na Rowerowy Potop AZS

W cenie:
2 noclegi, 2 wycieczki rowerowe, ognisko wraz z kiełbaskami
Cena nie zawiera biletu wstępu do SPN