23 października zakończyliśmy drugą edycję Ligi Amatorskiej AZS w siatkówce kobiet U14. Za nami cztery turnieje pełne emocji, sportowej rywalizacji i świetnej atmosfery.
W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn, które przez ostatnie tygodnie rywalizowały na parkiecie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Armii Krajowej. To właśnie tam odbyły się wszystkie turnieje, w tym finałowy, który był zwieńczeniem całej ligi.
Na zakończenie każda zawodniczka otrzymała dyplom i drobny upominek, a najlepsze drużyny zostały wyróżnione medalami.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zespołów za zaangażowanie, sportową postawę i ducha walki! Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wspólnie przeżyć tyle siatkarskich emocji i promować sport wśród młodych.
Projekt współfinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Akademicki Związek Sportowy.
Poniżej znajdziecie galerię zdjęć z turnieju finałowego – zapraszamy do obejrzenia!








