Kiedy większość osób wracała z długiego weekendu, to inni na komendę cała naprzód ruszali do natarcia. Wszystko w ramach Akademickich Mistrzostw Polski w szermierce, które odbyły się w Warszawie. Zawody były ostatnim sprawdzianem formy przed kolejnymi, międzynarodowymi startami. Szczęk









