Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i Akademia Zamojska zwyciężyły w finałach Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym, które w weekend były rozgrywane w Gdańsku. Nagrody im. Andrzeja Grubby dla najlepszych zawodników turnieju odebrali złoci medaliści – Anna Węgrzyn i Jakub









