AZS Gdańsk

Wyświetl wpisy z danej kategorii:

W miniony weekend pełną pulę z parkietów zgarnęły koszykarki AZS PG i  futsaliści AZS Uniwersytet Gdański (w przeciągu kilku dni po raz drugi pokonali Legię Warszawa!) Minimalnie w derbach AZS (jedną bramką) ulegli szczypiorniści AZS Fahreneheit Gdańsk w Bydgoszczy.
Zapraszamy na ligowy rozkład jazdy na najbliższy weekend. W Trójmieście czekają nas derby w I lidze koszykówki kobiet oraz mecz Ekstraklasy Futsalu AZS UG – Legia Warszawa. Na wszystkie mecze wstęp wolny! Mecze wyjazdowe rozegrają koszykarki i koszykarze AZS
W miniony weekend zwycięstwa odniosły zespoły koszykówki – drużyna AZS UG w I lidze kobiet  i AZS PG w II lidze. Zwycięstwo w ostatnim meczu w tym sezonie odniosły siatkarki AZS UG pokonując Spartę Warszawa. Blisko punktów byli futsaliści,
Zapraszamy na ligowy rozkład jazdy na najbliższy weekend, który tym razem trwa do poniedziałku (26-28.02.2022). Do wyboru emocje koszykarskie, siatkarskie, a na deser w poniedziałek derby Gdańska w II lidze piłki ręcznej. Na wszystkie mecze wstęp wolny! I LIGA
Na potkaniach Komisji Dyscyplin ustalono terminarze rozgrywek na rundy wiosennej Pomorskiej Ligi Akademickiej.  Przedstawiamy plan rozgrywek w koszykówce kobiet, koszykówce mężczyzn  piłce siatkowej kobiet i mężczyzn oraz dyscyplin indywidualnych. Zapraszamy do zaglądania na podstronę poświęconą PLA, gdzie znajdziecie bieżące
Futsaliści AZS Uniwersytet Gdański po dramatycznym meczu pokonali Legię Warszawa i awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski. Do przerwy był remis 2:2, także dogrywka nie przyniosła rozwiązania (3:3). Ostatecznie zawodnicy UG wygrali z warszawską drużyną 5:4 w rzutach karnych. „To
W miniony weekend z naszych zespołów ligowych zwycięstwo odniosły tylko koszykarki AZS Uniwersytet Gdański, które po zaciętym spotkaniu pokonały UKS Huragan Wołomin. Porażki w derbach AZS doznali futsaliści AZS UG. Mimo dobrej gry, szczególnie w pierwszej połowie ostatecznie to
Zapraszamy na ligowy rozkład jazdy na najbliższy weekend (19-20.02.2022). Do wyboru derby akademickie w Ekstraklasie Futsalu Mężczyzn, pierwszy mecz fazy play-off w Ekstralidze Futsalu Kobiet lub koszykarskie niedzielne emocje w odmianie żeńskiej lub męskiej. Na wszystkie mecze wstęp wolny!
Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa w Gdańsku zaprasza na posiedzenie Komisji dyscyplin do naszej siedziby (Gdańsk Wrzeszcz, ul. Uphagena 25) w dniu 23.02.2022 r. (środa). W przypadku braku możliwości przybycia prosimy o przesłanie drogą mailową propozycji terminarzowych (runda rewanżowa).
Z głębokim żalem żegnamy naszego byłego działacza Stefana Krupę – wieloletniego kierownika wyczynowych sekcji pływania i siatkówki – Członka Zarządu Środowiskowego AZS. Pogrzeb odbędzie się w dniu 19.02.2022 r. o godz. 13:00 na cmentarzu Srebrzysko (Nowa Kaplica)