AZS UG pokonał Legię Warszawa !

Futsaliści AZS Uniwersytet Gdański po dramatycznym meczu pokonali Legię Warszawa i awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski. Do przerwy był remis 2:2, także dogrywka nie przyniosła rozwiązania (3:3). Ostatecznie zawodnicy UG wygrali z warszawską drużyną 5:4 w rzutach karnych. „To był wspaniały historyczny występ naszej drużyny. Wygrana z Legią Warszawa i awans do najlepszej ósemki Pucharu Polski to wielka sprawa. Gratulacje należą się całemu zespołowi. Mecz był prawdziwą reklamą futsalu, kibice mogli zobaczyć wszystko co najlepsze w tej dyscyplinie, ale co

Raport ligowy – tylko koszykarki AZS UG zwycięskie

W miniony weekend z naszych zespołów ligowych zwycięstwo odniosły tylko koszykarki AZS Uniwersytet Gdański, które po zaciętym spotkaniu pokonały UKS Huragan Wołomin. Porażki w derbach AZS doznali futsaliści AZS UG. Mimo dobrej gry, szczególnie w pierwszej połowie ostatecznie to zespół gości AZS UW Darkomp Wilanów wywiózł z Gdańska komplet punktów. Zawodniczki AZS UG Futsal Ladies mimo ambitnej gry i wielu sytuacji musiały uznać wyższość rywalek z Bielsko-Białej. Pokonane z parkietu schodziły niestety również koszykarki i koszykarze AZS PG. Wszystkie wyniki

Ligowy weekend (19-20.02.2022)

Zapraszamy na ligowy rozkład jazdy na najbliższy weekend (19-20.02.2022). Do wyboru derby akademickie w Ekstraklasie Futsalu Mężczyzn, pierwszy mecz fazy play-off w Ekstralidze Futsalu Kobiet lub koszykarskie niedzielne emocje w odmianie żeńskiej lub męskiej. Na wszystkie mecze wstęp wolny! STATSCORE FUTSAL EKSTRAKLASA MĘŻCZYZN AZS Uniwersytet Gdański – AZS UW Darkomp Wilanów 19.02.2022 r. godz. 17.00 Hala widowiskowo-sportowa AWFiS, ul Kazimierza Górskiego 1 EKSTRALIGA FUTSALU KOBIET AZS UG Futsal Ladies – Rekord Bielsko-Biała 20.02.2022 r. godz. 12:00 ERGO ARENA, plac Dwóch

Raport ligowy (12-13.02.2022)

W miniony weekend z naszych ligowców tylko szczypiorniści AZS Fahrenheit Gdańsk odnieśli zwycięstwo pokonując lidera rozgrywek II ligi – Sambor Latocha Agropom Tczew. Do przerwy to gospodarze prowadzili jedną bramką, w drugiej połowie skuteczniejsi byli zawodnicy AZS FarU Gdańsk wygrywając ostatecznie 34:28 ! Osłabiona drużyna siatkarek AZS Uniwersytet Gdański uległa w derbach AZS w Lublinie miejscowemu UMSC. Do ostatnich minut, a nawet sekund o korzystny rezultat w Statscore Ekstraklasie walczyli zawodnicy AZS UG. Do przerwy drużyna Red Devils Chojnice prowadziła

Raport ligowy (5-7.02.2022)

W miniony weekend nasze zespoły AZS walczyły na ligowych parkietach ze zmiennym szczęściem. Tenisiści stołowy AZS AWFiS Balta Gdańsk zanotowali w grupie mistrzowskiej Lotto Superligi zwycięstwo i porażkę. Derby AZS wygrały koszykarki Uniwersytetu Gdańskiego, a futsalistki AZS UG w derbach AZS musiały uznać wyższość UAM Poznań. Kolejne zwycięstwa w II ligach odnotowały siatkarki AZS Akademia Siatkówki Uniwersytetu Gdańskiego i piłkarze ręczni AZS Fahrenheit Gdańsk.  W Halowym Pucharze Polski awans do 1/8 uzyskali futsaliści AZS Uniwersytet Gdański. Poniżej komplet wyników. LOTTO