AZS Gdańsk

Wyświetlono wpisy z kategorii:

Wyświetl wpisy z innej kategorii:

Koszykarze Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni byli bezkonkurencyjni w Półfinale A – Akademickich Mistrzostwach Polski. W meczu finałowym gdyńskiego turnieju pewnie pokonali Uniwersytet Gdański 96:57 (30:18, 25:15, 21:15, 20:9). W drodze do finału zawodnicy AMW pokonali wyraźnie wszystkich rywali.
W dniach 6-9.05.2021 w Gdyni odbywają się Akademickie Mistrzostwa Polski w Koszykówce Mężczyzn – Półfinał A. Organizatorami zawodów jest AZS Gdańsk i Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni. W turnieju udział potwierdziło 13 drużyn w tym aż 5 z naszego
Badmintoniści Politechniki Gdańskiej wygrali półfinałowy turniej Akademickich Mistrzostw Polski w strefie północnej. W Łodzi ubiegłoroczni wicemistrzowie okazali się lepsi od obrońców tytułu z Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i już na tym etapie rozgrywek pokazali, że w tej edycji
Tylko jeden zespół z naszego środowiska uzyskał awans do Finałów Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Mężczyzn, które w ostatnim tygodniu lutego odbędą się w Poznaniu. Uniwersytet Gdański w Półfinale A rozgrywanym w Toruniu zajął III miejsce eliminując w decydującym
Jeszcze niedawno Politechnika Gdańska świętowała tytuł Akademickiego Mistrza Polski, a już w tym tygodniu rozpoczynamy kolejną edycję największych zmagań studenckich. Rywalizację tradycyjnie już rozpoczną turnieje półfinałowe w futsalu kobiet i mężczyzn,. W lutym czekają nas także  zmagania w snowboardzie,
Politechnika Gdańska doczekała się zwycięstwa w Akademickich Mistrzostwach Polski. W przerywanym przez pandemię sezonie 2019/2020 sklasyfikowano ponad 130 uczelni. To najlepszy w historii wynik Politechniki Gdańskiej. Do tej pory dwa razy zajmowała ona drugie miejsce w klasyfikacji generalnej (sezon
W kolejnych odsłonach Akademickich Mistrzostwach Polski z dobrej strony pokazały się reprezentacje z naszego środowiska. W Rzeszowie podczas Finału AMP w Tenisie Stołowym na podium stanęły reprezentantki Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej. W turnieju rozgrywanym w dniach 25-27.10.2020 na
W miniony weekend w Supraślu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych. Zarówno Panie i Panowie z naszego środowiska wróciły z medalami – w klasyfikacjach indywidualnych i drużynowych. W rywalizacji pań studentki Politechniki Gdańskiej zdobyły brązowe medale w
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com